Kuidas juhtimiskiirendi toimib?

Shape Image One
About Us
Piiramatu ja tähtajatu ligipääs Sulle sobival ajal ja kohas.

Keskendu ainult olulisele - juhtimise praktilised tööriistad.

Juhtimiskiirendi on kuutasupõhine enesearengukeskkond (eelkõige) esma- ja keskjuhtidele oma meeskonna tippvormi viimiseks. Kiirendi liikmetel on piiramatu ligipääs koolitustele ning juhtide innovatsiooni töötubadele.

Liikmeks hakkamisel ei kaasne mingeid ajalisi või rahalisi kohustusi - saad oma liikmelisuse igal ajal tühistada. Liitumine on täiesti riskivaba, sest peale liitumist saad 30 päeva jooksul kogu raha tagasi küsida.

NB! Juhtimiskiirendi eesmärk ei ole "õpetada heaks juhiks olemist", vaid pakkuda juhtidele praktilisi tööriistu ja meetodeid ISE juhtimisega seotud väljakutsete ületamiseks ja oma meeskonna tõhustamiseks.

OLE INSPIREERITUD JA HOIA OMA JUHTIMISE VORMI

Igas kuus 1 uus koolitus

Juhtimiskiirendisse lisandub vähemalt 1 uus koolitus kuus, mis inspireerib Sind uute juhtimisalaste tehnikate, meetodite ja teadusavastustega selleks, et juhi töö motiveeriv oleks.

Kas teadsid näiteks, et Gallupi uuringute kohaselt on pühendunud töötajate tulemuslikkus 21% kõrgem. Eestis on pühendunud töötajaid aga ainult 22%. Mis vahendeid juhina kasutada, et töötajate pühendumust ja meeskonna tulemuslikkust kasvatada?

Juhtimiskiirendi videokoolitustest ja juhtimise innovatsiooni töötubadest leiad vastused just sellistele küsimustele.

Tutvu koolitustega
About Us
shape image
shape image
shape image
shape image
About Us
About Us
About Us
About Us
Õpi otse oma ala parimate ekspertide kogemustest

Külalisekspertide veebinarid

Igas kvartalis toimub Juhtimiskiirendis külaliseksperdi veebinar. Külas on erinevate valdkondade Eesti parimad eksperdid, kes inspireerivad ja toetavad Sind oma kogemuste ning näpunäidetega Sinu juhtimise teekonnal.

Veebinaridel hoiame praktilise juhtimise fookust, et saaksid õpitut lihtsasti juhina ka ellu rakendada. Samuti on võimalik küsida küsimusi, et oma konkreetsetele juhtimisalastele väljakutsetele lahendusi leida.

Kiirendi liikmena saad kõikidel veebinaridel osaleda otse Teams's või hiljem Sulle sobival ajal järele vaadata.

Sirvi toimunud ekspertide veebinare
SAA OSA JA ÕPI TEISTE JUHTIDE KOGEMUSTEST

Innovatsiooni töötoad

Igas kuus toimub Teams's "Juhtimise innovatsiooni töötuba", kust leiad vastused ka kõige põletavamatele meeskonna juhtimise ning töötajate motiveerimisega seotud küsimustele.

Kiirendi liikmena võid enne töötuba saata personaalselt või anonüümselt oma "juhtimise väljakutse" kirjelduse, millele töötoas uudseid ja praktilisi lahendusi otsime. Lahendus võib tulla nii koolitajalt või ka teiste juhtide praktilistest kogemustest.

Lisaks konkreetsete väljakutsete ületamisele pakuvad juhtimise innovatsiooni töötoad värsket ja vahetut inspiratsiooni juhtidele oma meeskonna heal kursil hoidmiseks ja juhina oma eesmärkide kiiremaks saavutamiseks.

Juhtide innovatsiooni töötubasid ei salvestata, et kõik saaksid vabalt ja mugavalt oma mõtteid jagada.

About Us
Juhtimiskiirendi on lihtne nagu 1-2-3

Kuidas kõik toimib?

 • Liitumine Juhtimiskiirendiga

  Liitumiseks vajuta nuppu "Liitun kiirendiga", misjärel suunatakse Sind “Liitumise” lehele sobilikku "Paketti" valima (kas kuupõhine või aastapõhine). Pärast sobiliku valiku tegemist suunatakse Sind edasi Thinkific'u videoõppe platvormile kontot looma (loe protsessi kohta lähemalt allpool “Korduma Kippuvate Küsimuste” sektsioonis). Konto loomisel tuleb sisestada enda- ja makseandmed (tasumine krediitkaardi alusel Stripes). Pärast andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist saad kohese ligipääsu õppematerjalidele.

 • Osalemine Juhtimiskiirendis

  Osalemine toimub Juhtimiskiirendis kuutasu või aastatasu põhiselt just nii kaua, nagu Sulle sobib - mingeid siduvaid rahalisi kohustusi ei ole. Õppida saad nii arvutis kui telefonirakenduses just Sulle sobival ajal, kohas ning tempos. Soovijatele väljastame ka läbitud kursuste kohta tunnistused.

 • Lahkumine Juhtimiskiirendist

  Juhtimiskiirendis õppimine on 100% RISKIVABA, sest sellega ei kaasne Sulle mingeid rahalisi või ajalisi kohustusi. Kuna "õppemaksu" tasumine toimub kuu- või aastatasu põhiselt, saad igal hetkel Juhtimiskiirendist lahkuda, misjärel lõppevad ka maksed. Kuutasu põhiselt makstes kehtib Sinu liikmelisus jooksva kuu lõpuni. Aastapõhise tasumise korral saad lahkudes tagasi ettemakstud raha päeva täpsusega. Esimese 30 päeva jooksul liikmelisuse katkestades saad 100% kogu raha tagasi.

Information Area
KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Vastused olulistele küsimustele

Kui Sa ei leia vastust oma küsimusele allpool, võta julgelt meiega ühendust.

 • Milleks Juhtimiskiirendi loodud on?

  Kas teadsid, et 2023. aasta Gallupi pühendumuse uuringu kohaselt oli Eestis töötajate pühendumuse tase vaid 22%? See tähendab, et 78% töötajatest “käivad lihtsalt tööl” või töötavad lausa oma juhile vastu (neid oli 8%). Kuidas seda muuta?

  JUHTIMISKIIRENDI MISSIOONIKS ON AIDATA SUURENDADA TÖÖTAJATE PÜHENDUMUST

  Tavaliselt otsitakse olukorra parandamiseks koolitusi ja koolitajaid (motivatsioonikoolitused, meeskonnakoolitused või juhtimiskoolitused). Kuid teatavasti on koolituste mõju tüüpiliselt väga lühiajaline (või puudub üldse), sest juhid ei kipu pärast koolitust õpitut ellu rakendama. Nii juhtubki sageli, et tegelikult koolitustest erilist kasu ei ole ja meeskonnad töötavad alavõimsusel.

  Aga äkki ei olegi alati koolitusi ja koolitajaid sellisel kujul vaja? Kuna juhid on oma meeskondadega pärast koolituste läbimist niikuinii taas üksi, siis kas poleks efektiivsem varustada juhid ise nende teadmiste, tööriistade ja meetoditega, mida tavapäraselt koolitajad töötajate motiveerimiseks ja meeskondade tõhustamiseks kasutavad?

  JUHTIMISKIIRENDI EI ÕPETA “JUHIKS OLEMIST”, VAID PAKUB PRAKTILISI JUHTIMISE TÖÖRIISTU

  Just selleks Juhtimiskiirendi loodud ongi. Juhtimiskiirendi eesmärgiks ei ole “õpetada juhiks olemist” (usutavasti oled sa juba hea juht!), sest juhtimine kui valdkond on väga lai ja pidevalt muutumises, ning oma olemuselt mitmetahuline ja multidimensionaalne. Ning kuna iga organisatsioon, meeskond, juht ja juhtimisolukord oma omanäoline, oleks ühest “õpetust” heaks juhiks saamisest võimatu kellelegi pakkuda. 

  Seetõttu ei püüa Juhtimiskiirendi "õpetada juhtimist", vaid keskendub juhtidele praktiliste juhtimismeetodite ja -tehnikate tutvustamisele, mille rakendamisel saab juht ISE oma tööd lihtsustada, erinevaid juhtimisega seotud väljakutseid tõhusamalt ületada ja koostöös oma meeskonnaga kiiremini ühiste tulemusteni jõuda.

  JUHTIMISKIIRENDI ON 24/7 INSPIRATSIOON JA TUGI JUHI ARVUTIS VÕI TELEFONIS

  Juhtimiskiirendi pole lihtsalt üks järjekordne koolituspäev, vaid pidevalt uuenev inspiratsiooniallikas, tugi ja praktiliste juhtimistehnikate kogum oma meeskonna arendamiseks ja juhtimisega seotud väljakutsete ületamiseks, millele on mugav ligipääs nii arvutist kui telefonis. 

  Juhtimiskiirendi on nagu traditsiooniliste koolituste "laiendus", aidates Sul juhina püsivalt ületada meeskonnaga seotud väljakutseid, kasvatada töötajate pühendumust ja saavutada niimoodi kiiremini ühiseid eesmärke.

  Loe lähemalt

 • Kellele Juhtimiskiirendi loodud on?

  Sõltumata, kas sa oled mikroettevõtte juht ja püüad koos 1-2 inimesega alles oma ettevõtet käima saada (või töötad koos lihtsalt koostööpartneritega) või oled Sa suures organisatsioonis suurema meeskonna juht juhtides teisi juhte või spetsialiste, leiad Sa Juhtimiskiirendis tutvustatavad juhtimise tööriistad endale väärtuslikud olevat. Miks?

  Olenemata tema tiimi suurusest on igal juhil töös 2 dimensiooni: 

  1) Äri - strateegia, eesmärgid, finantsid jms; 

  2) Inimesed/meeskond/kultuur - töötajate motiveerimine, meeskonnatöö koordineerimine ja väärtuste/missiooni/visiooniga joondamine.

  Kumb on nendest olulisem? Seda on raske hinnata, sest ilma ärita ei ole juhil midagi oma meeskonnaga teha, aga ilma motiveeritud töötajate ja hästi toimiva meeskonnata on tal väga keeruline ärilisi eesmärke saavutada.

  Juhtimiskiirendi toetab juhti eelkõige just inimeste/meeskonna/kultuuri dimensiooniga tema töös. Siin käsitletavate praktiliste tööriistade abil tagab juht temaga koos töötavate inimeste motiveerituse, kaasatuse ja positiivse töötajakogemuse, mis muudab nad tõhusamaks ja väärtuste ning missiooniga joondunud meeskonnaks, ja paneb nad lisaks isiklikule edule ka ühiste eesmärkide nimel pingutama (pühenduvad ühisele edule, mitte ainult isiklikule). 

  Gallupi uuringute kohaselt on Eestis pühendunud töötajate tase vaid 22%. See tähendab, et paljud meeskonnad töötavad alavõimsusel ja nad pole saavutanud oma potentsiaali maksimumi. Selle välja toomiseks aga ei pruugi 1-2 koolituspäevast piisata. Ainult tõhus liidri tüüpi otsene juht saab seda teha. Selleks Juhtimiskiirendi juhile inspiratsiooni, tööriistad ja toe annab.

  Loe lähemalt

 • Kuidas Juhtimiskiirendi ikka täpsemalt toimib?

  Juhtimiskiirendi on nagu 24/7 koolituskeskus (eelkõige) esma- ja kesktaseme juhtidele, kus saad end arendada Sulle sobival ajal, kohas ja tempos.

  Kogu Juhtimiskiirendi õppematerjal asub maailma ühel suurimal e-õppe platvormil Thinkific , mis muudab osalemise mugavaks, paindlikuks ja tõhusaks. Kuulata/vaadata saad õppematerjale mugavalt nii arvutist kui selleks spetsiaalselt loodud Thinkific'u telefonirakendusest (iPhone I Android).

  Õppimise vaade arvutis:

   

  Õppimise vaated telefonis:

   

   

  KUUTASU PÕHINE ÕPE

  Juhtimiskiirendi näol on tegemist on kuutasu-põhise õppega ehk "õppemaksu" tasumine toimub vastavalt Sinu soovile kas 1x/kuus või 1x/aastas (aastaks tellides on 2 kuud TASUTA).

  Liitudes Juhtimiskiirendiga saad automaatse ligipääsu kogu kiirendis olevale materjalile – kõik olemasolevad ja jooksvalt lisanduvad koolitused, ekspertkülaliste veebiseminarid ning juhtide innovatsiooni töötoad. Kogu sellele materjalile on Sul piiramatu ligipääs seni, kuni Sinu liikmelisus kehtib.

  Vaata Juhtimiskiirendit tutvustavat videot:

   

  KATKESTAMINE IGAL HETKEL

  Liikmelisusega ei kaasne mitte ühtegi kohustust - saad liikmelisuse katkestada igal ajahetkel, peale mida katkevad kuumaksed ja ligipääs õppematerjalidele säilib kuni jooksva perioodi (kuu) lõpuni. Kui oled valinud aastapõhise maksega paketi, saad katkestades tagasi ka kogu ülejäänud aasta ettemaksu (Tagasimakse = "Aastamakse" – "Kasutatud kuude maksed").

   

  30 PÄEVA 100% RAHA TAGASI GARANTII

  Liitumine on Juhtimiskiirendiga 100% RISKIVABA, sest saad 30 päeva Juhtimiskiirendiga tutvuda ja kõiki sealseid koolitusi TASUTA vaadata. Kui otsustad selle 30 päeva jooksul, et Juhtimiskiirendi pole Sulle kasulik ning vajalik, saad liikmelisuse tühistada ning maksame Sulle ühtegi küsimust esitamata 100% tasutud raha tagasi.

   

  100% MEESKONNA KIIRENDUSE GARANTII

  Lisagarantiina kehtib liitujatele ka 100% Meeskonna Kiirenduse Garantii, mis tähendab seda, et juhul, kui oled rakendanud Juhtimiskiirendi koolitustel tutvustatud meetodeid, aga Sa ei näe oma meeskonnas positiivseid muutuseid, siis maksame Sulle seni makstud raha TOPELT tagasi. Lisaks töötab koolitaja Kaido Pajumaa Sinu meeskonnaga isiklikult nii kaua, kuni näed positiivseid muutuseid.

 • Miks kuutasupõhine hinnastamine?

  Miks kuutasupõhine hinnastamine?

  Juhtimiskoolituste hinnad ulatuvad Eestis 6000-7000 euroni päevas kuni 12 inimese grupi kohta (tegelikult leiab isegi 10 000 eur koolitusi!). Sageli on need koolitused küll (emotsionaalselt) väga inspireerivad, aga oma teoreetilisuse poolest siiski raskesti praktiliselt ellu rakendatavad

  Pealegi, pärast traditsioonilisi koolitusi on juhid oma meeskonnaga taas omapead, inspiratsioon kaob päevadega ning juhtimises ja meeskonnas mitte midagi ei muutu. Seetõttu tunnevad ka sageli personaliosakonna töötajad, et juhtide koolitamisse investeerimine on organisatsiooni jaoks rohkem kulu, mitte tulu poolel.

  JUHTIDE ARENDAMISSE TEHTUD INVESTEERINGUD EI TASU ENNAST SAGELI ÄRA

  Muidugi on see ka loomulik, sest täiskasvanud inimestena uue õppimine tähendab alati ka vanast loobumist, mis on aga tänu (juhtimis)harjumuste muutmise keerukusele väga vaevaline protsess, ning nõuaks ideaalis rohkem aega kui vaid 1-2 (koolitus)päeva aastas

  Samas eespool mainitud hinnaga koolituste tellimine sagedamini kui 1x/aastas tundub jällegi "investeeringu tasuvust" arvestades põhjendamatu. 

  See viib "nokk lahti, saba kinni" olukorrani, kus ühelt poolt investeeritakse juhtide arendamisse küll 500 - 1000 eurot juhi kohta aastas, aga tänu eespool mainitud faktoritele nähakse reaalseid positiivseid muutuseid juhtimiskultuuris minimaalselt - töötajate kaasatus ja pühendumus on jätkuvalt madal, koostöövaim meeskondades on jätkuvalt madal ja meeskonnas töötavad jätkuvalt alavõimsusel.

  INVESTEERING JUHTIMISKIIRENDISSE TASUB ENNAST ÄRA

  Juhtimiskiirendi eesmärgiks on seda olukorda parandada, pakkudes 1-2 päevase ühekordse investeeringu asemel juhtidele PÜSIVAT inspiratsiooni, reaalseid praktiliselt lihtsasti ellu rakendatavaid juhtimise töövahendeid ning vahetut tuge selleks, et positiivsed muutused juhtimises ja meeskondades juhtuda saaksid.

  Jah, kuutasupõhine Juhtimiskiirendi sobib rohkem küll iseõppijale ja sellisele juhile, kes oma arengust juhina ning oma meeskonna käekäigust päriselt huvitatud on, aga samas garanteerib see investeeringu mitmekordse tulu kordaja.

  Meie soov on hoida Juhtimiskiirendi tulu kordaja 10 peal. See tähendab, et Juhtimiskiirendi liikmena saad Sa oma igakuise investeeringu eest 10x tagasi. Just see on tasuvus, mida Sulle pakkuda soovime ja mille nimel me igapäevaselt pingutame.

  MIDA JUHT JUHTIMISKIIRENDIST SAAB?

  Mõistliku kuutasu eest saab juht:

  1) Regulaarselt uusi juhtimispraktikaid, -tööriistu, -meetodeid, -vahendeid ning -võtteid, mida oma töötajate ja meeskonnaga katsetada, nende mõju selle produktiivsusele ja tulemuslikkusele hinnata, ja parimad palad püsivalt oma juhtimisse integreerida;

  2) Püsiva inspiratsiooniallika selleks, et oma head juhtimise vormi hoida - oma juhi rolli ja tänase juhtimisstiili üle mõtiskleda, end juhina ja oma mõju meeskonnale rohkem teadvustada, iseendaga paremas kontaktis olla ja seeläbi ka juhina tõhusamalt edasi liikuda;

  3) Ligipääsu erinevate ekspertide maailmavaadetele, kogemustele ja parimatele praktikatele selleks, et juhina õigel kursil püsida ja end laiemas mõttes informeerituna hoida;

  4) Võimaluse juhtide innovatsiooni töötubades koolitaja ja teiste juhtide käest nõus küsida, nende kogemustest õppida ja seeläbi uusi taipamisi saada, ning ka oma juhtimise alaseid väljakutseid efektiivsemalt ületada.

 • Kuidas liitumise protsess välja näeb?

  Õppima asumine Juhtimiskiirendis on väga lihtne.

  SAMM 1. KONTO LOOMINE

  Pärast Sulle sobiva paketi valimist (kas kuupakett või aastapakett) suunatakse Sind Thinkific'u videoõppe platvormile kontot looma (saad liituda ka Google, Facebooki, LinkedIn või Apple konto kaudu), mille käigus määrad endale ka parooli.

   

  SAMM 2. MAKSEANDMETE SISESTAMINE

  Pärast konto loomist suunatakse Sind makseandmeid (kaardi andmeid) sisestama. Tasumine Juhtimiskiirendis toimub tüüpiliselt kuu- või aastamaksena automaatse makseplatvormi Stripe vahendusel (loe selle kohta lähemalt "Korduma Kippuvate Küsimuste" sektsioonis vastava küsimuse juures). 

  NB! Juhul, kui soovid tasuda ettemaksuna või ilma käibemaksuta (nt eraisikud), on see võimalik 6 kuuks või 12 kuuks soovitud paketiga liitudes. Selleks võta palun ühendust kaido@motivaator.ee (väljastame arve ettevõtte alt, mis pole käibemaksukohuslane).

   

  SAMM 3. ÕPPIMA ASUMINE

  Pärast andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist suunatakse Sind edasi Juhtimiskiirendi õppekeskkonda …

   

  … ja sealt edasi juba konkreetse koolituse juurde.

 • Kas mul on ligipääs kõikidele koolitustele?

  Jah, liitudes Juhtimiskiirendiga saad kohese ligipääsu kõikidele kiirendis olevatele koolitustele. Ligipääs säilib kuni liikmelisuse katkestamiseni. Katkestada saad igal ajahetkel. Esimese 30 päeva jooksul katkestades saad 100% kogu raha tagasi.

 • Kui kiiresti saan õppima hakata?

  Pärast liitumist tekib Sul kohene ligipääs valitud “Paketi” kõikidele koolitustele, mida saad vaadata just Sulle sobival ajal, kohas ning tempos. 

  NB! Thinkificul on olemas ka väga mugav telefonirakendus (iPhone / Android), mis muudab Juhtimiskiirendis enese arendamise veelgi mugavamaks (saad kuulata trennis, jalutuskäigul või autosõidul).

 • Kui kauaks pean liikmeks jääma?

  Liitumisega ei kaasne Sulle mitte mingisuguseid ajalisi kohustusi. Saad Juhtimiskiirendis olevaid koolitusi vaadata just nii kaua nagu Sulle meeldib, ning soovi korral tellimuse koheselt katkestada, pärast mida enam kuumakseid maha ei lähe. Aastatasu puhul saad ettemakstud raha tagasi päeva täpsusega vastavalt katkestamise kuupäevale.

  Pärast katkestamist säilib Sul kuutasu puhul ligipääs jooksva kuu lõpuni, aastatasu puhul katkestamise kuupäevani.

  NB! Liitumine Juhtimiskiirendiga on 100% RISKIVABA, sest esimese 30 päeva jooksul tellimuse tühistades saad tagasi ka 100% ettemakstud raha.

 • Missugused riskid liitumisega kaasnevad?

  Soovime kasutajate jaoks hoida Juhtimiskiirendi 100% RISKIVABA. Mida selle all mõtleme?

  Oleme Juhtimiskiirendi loonud siira sooviga toetada ning inspireerida tänaseid ja tulevasi juhte nende juhtimise teekonnal. Seetõttu ei soovi me ühelgi moel kedagi survestada kiiresti Juhtimiskiirendiga liituma, vaid pigem soovime aidata teha täielikult informeeritud otsuse. See on kõik! Mida see tähendab?

  Ainus viis, kuidas saaksid teha täielikult informeeritud otsuse, on tutvuda Juhtimiskiirendiga seestpoolt, mitte väljastpoolt. Nii saad ise vaadata ja kontrollida, kas kõik, mida seal pakume, on Sinu jaoks väärtuslik ja kasulik. 

  Just seepärast pakume ka 30 päevast 100% Raha Tagasi Garantiid ja 100% Meeskonna Kiirendamise Garantiid, mille eesmärk on muuta liitumine täiesti riskivabaks.

   

  30 PÄEVA 100% RAHA TAGASI GARANTII

  Kui tõded 30 päeva jooksul pärast Juhtimiskiirendiga liitumist, et see pole Sulle ikka kasulik/vajalik, saad selle lihtsasti katkestada (oma kontolt) ja maksame Sulle ilma ühtegi küsimust esitamata 100% raha tagasi.

  Meie jaoks on loogika siin väga lihtne: kui Sina pole Juhtimiskiirendiga rahul ja õnnelik, ei saa ka meie rahul ja õnnelikud olla. Seetõttu pingutame väga, et Juhtimiskiirendi looks juhtidele maksimaalset väärtust, aga samas ei taha me kellelegi müüa "põrsast kotis". Seetõttu püüame olla nii enne kui pärast liitumist võimalikult läbipaistvad ning turvalised, et lõpuks oleksid Juhtimiskiirendis ainult inimesed, kes sellest päriselt kasu saavad.

   

  100% MEESKONNA KIIRENDUSE GARANTII

  Lisaks 30 päevasele Raha Tagasi garantiile pakume lisagarantiina 100% Meeskonna Kiirenduse Garantiid. See garantii tähendab seda, et juhul, kui oled koolitustel tutvustatud meetodeid oma meeskonnas reaalselt rakendanud, aga pole siiski positiivseid muutuseid näinud, oleme valmis maksma Sulle seni tasutud raha TOPELT tagasi. Ja lisaks töötab koolitaja Kaido Pajumaa isiklikult Sinu meeskonnaga nii kaua, kuni positiivseid muutuseid meeskonnas näed.

  Me soovime tõesti, et Juhtimiskiirendi toetaks ja lihtsustaks juhtide tööd, mistõttu oleme selle ka võimalikult praktilise loonud. Kui aga meie poolt pakutud meetodid siiski juhtidele soovitud muutuseid ei too, soovime pakkuda igakülgset omapoolset tuge nende muutuste elluviimiseks meeskondades. Ja nii moraalse kui rahalise kahju hüvitamiseks oleme valmis kompenseerima seni makstud raha kahekordselt.

 • Kuidas katkestamine täpsemalt käib?

  Soovime siiralt, et Juhtimiskiirendis oleksid ainult inimesed, kes selle endale kasuliku ja väärtusliku leiavad olevat. Seetõttu oleme teinud liitumise 100% riskivabaks ja katkestamise väga lihtsaks:

  1) 30 PÄEVANE PROOVIPERIOOD

  Pärast liitumist saad 30 päeva jooksul kõikidest Juhtimiskiirendi koolitustest soovi korral osa võtta tasuta, sest kui Sa leiad selle aja jooksul, et Juhtimiskiirendi pole ikka Sulle, saad oma tellimuse tühistada ning maksame 100% rahast Sulle tagasi. Sa ei pea katkestamiseks kuhugi kirjutama või oma soovi põhjendama, vaid lihtsalt “Tühistad” tellimuse" oma konto alt. 

  Tellimuse tühistamiseks tee nii: 1) Vali kasutaja ikooni alt “Minu konto” => 2) Vali vasakult menüüst "Arved" => 3) Tühista

  2) Sama lihtne on katkestamine ka pärast 30 päevase prooviperioodi lõppemist. Saad "Tühistada tellimuse oma konto alt, misjärel säilib Sul ligipääs koolitustele kuni jooksva kuu lõpuni (aastatasu puhul saad ettemakstud raha tagasi päeva täpsusega vastavalt katkestamise kuupäevale). Pärast tühistamist enam kuutasu kaardilt ei võeta ning samuti on piiratud ligipääs koolitustele.

   

 • Kas saan katkestada (raha tagasi) ka aastase paketi?

  Jah, saad liikmelisuse katkestada sõltumata, kas oled valinud kuutasupõhise või aastapõhise paketi.

  Kuutasupõhise paketi puhul peatub liikmelisus/maksed järgmise kuu maksele eelneval päeval. Kuni selle ajani kehtib sinu liikmelisus ja sul on jätkuvalt ligipääs ka õppematerjalidele.

  Aastapõhise paketi puhul saad kogu ettemakstud raha päeva täpsusega tagasi. Ligipääs materjalidele peatub tagasimakse tegemise kuupäeval.

 • Mida tähendab "Riskivaba 30 päeva 100% Raha Tagasi Garantii"?

  See tähendab, et sõltumata, kas oled liitumisel valinud kuutasu põhise või aastapõhise paketi, saad tellimuse esimese 30 päeva jooksul pärast liitumist tühistades kogu seni makstud raha tagasi.

  Kuna me ei soovi müüa “põrsast kotis”, vaid soovime luua oma klientidele maksimaalselt väärtust, anname kõikidele soovijatele 1 kuu pikkuse TASUTA ja RISKIVABA prooviperioodi veendumaks, kas Juhtimiskiirendi loob talle oodatud väärtust või mitte.

  Nimetatud 30 päeva jooksul on Sul ligipääs kõikidele (vastavalt valitud Paketile) õppematerjalidele ja teenustele. Tühistades oma tellimuse kuni 30. päeval, oled parimal juhul saanud TASUTA kõik koolitused läbi töötada.

   

  PS. LISAGARANTIINA PAKUME 100% MEESKONNA KIIRENDUSE GARANTIID

  Lisaks 30 päevasele Raha Tagasi garantiile pakume lisagarantiina 100% Meeskonna Kiirenduse Garantiid. See garantii tähendab seda, et juhul, kui oled koolitustel tutvustatud meetodeid oma meeskonnas reaalselt rakendanud, aga pole siiski positiivseid muutuseid näinud, oleme valmis maksma Sulle seni tasutud raha TOPELT tagasi. Ja lisaks töötab koolitaja Kaido Pajumaa isiklikult Sinu meeskonnaga nii kaua, kuni positiivseid muutuseid meeskonnas näed.

  Me soovime tõesti, et Juhtimiskiirendi toetaks ja lihtsustaks juhtide tööd, mistõttu oleme selle ka võimalikult praktilise loonud. Kui aga meie poolt pakutud meetodid siiski juhtidele soovitud muutuseid ei too, soovime pakkuda igakülgset omapoolset tuge nende muutuste elluviimiseks meeskondades. Ja nii moraalse kui rahalise kahju hüvitamiseks oleme valmis kompenseerima seni makstud raha kahekordselt.

 • Mida tähendab "100% Meeskonna Kiirenduse Garantii"?

  See garantii tähendab, et juhul, kui oled koolitustel tutvustatud meetodeid oma meeskonnas reaalselt rakendanud, aga pole siiski positiivseid muutuseid näinud, oleme valmis maksma Sulle seni tasutud raha TOPELT tagasi. Ja lisaks töötab koolitaja Kaido Pajumaa isiklikult Sinu meeskonnaga nii kaua, kuni positiivseid muutuseid meeskonnas näed.

  Me soovime tõesti, et Juhtimiskiirendi toetaks ja lihtsustaks juhtide tööd, mistõttu oleme selle ka võimalikult praktilise loonud. Kui aga meie poolt pakutud meetodid siiski juhtidele soovitud muutuseid ei too, soovime pakkuda igakülgset omapoolset tuge nende muutuste elluviimiseks meeskondades. Ja nii moraalse kui rahalise kahju hüvitamiseks oleme valmis kompenseerima seni makstud raha kahekordselt.

   

  PS. LISAKS KEHTIB 30 PÄEVA 100% RAHA TAGASI GARANTII

  See garantii tähendab, et sõltumata, kas oled liitumisel valinud kuutasu põhise või aastapõhise paketi, saad tellimuse esimese 30 päeva jooksul pärast liitumist tühistades kogu seni makstud raha tagasi.

  Kuna me ei soovi müüa “põrsast kotis”, vaid soovime luua oma klientidele maksimaalselt väärtust, anname kõikidele soovijatele 1 kuu pikkuse TASUTA ja RISKIVABA prooviperioodi veendumaks, kas Juhtimiskiirendi loob talle oodatud väärtust või mitte.

  Nimetatud 30 päeva jooksul on Sul ligipääs kõikidele (vastavalt valitud Paketile) õppematerjalidele ja teenustele. Tühistades oma tellimuse kuni 30. päeval, oled parimal juhul saanud TASUTA kõik koolitused läbi töötada.

 • Kas minu kuumakse muutub teenuse hinna tõustes?

  Ei, sinu makse jääb alati selleks, millega sa liitusid (va juhul, kui vahetad Paketti).

  Näiteks, kui Sina liitusid Juhtimiskiirendiga stardihinnaga 19 eurot/kuus, ja aasta pärast on Juhtimiskiirendi kuutasu 29 eurot/kuus, jääb sinu kuumakseks siiski 19 eurot/kuus (va juhul, kui katkestad liikmelisuse ning siis mingil hetkel otsustad liituda jälle uuesti).

 • Kuidas käib tasumine - kaart, ülekanne, pangalink?

  Kogu Juhtimiskiirendi õpe toimub videoõppe platvormil Thinkific, kus arveldamine on automatiseeritult makseplatvormi Stripe vahendusel. Selleks on vaja liitumisel sisestada krediitkaardi (või krediitkaardi omadustega deebetkaardi (pöördel on CVV number)) andmed, millelt igakuine (või aastas korra) makse automaatselt maha läheb. 

  Kuna liitumisel ettevõtte andmeid ei küsita, saad arvele ettevõtte andmed lisada esimese automaatarve saabumisel (loe selle kohta lähemalt KKK “Kas liituda saab ka ettevõttena ja väljastate ka arve?”).

  Aastapõhise paketi puhul on võimalik tasuda aastane liitumine ka ettemaksuarve alusel. Sellest soovist palume aga eraldi teada anda, sest tavapäraselt toimub ka aastapõhine tasumine automaatmaksetena 1 kord aastas.

  NB! Eestis muidu palju levinud "pangalinki" liitudes kahjuks kasutada ei saa (kuna Thinkific'usse ei ole seda integreeritud). Kui Sul ei ole võimalik krediitkaardiga tellimust teha, võta palun meiega ühendust ning püüame leida alternatiive (nt ettemaksuarved aastamakse puhul või suurema grupi korral ka kuutasu-põhiselt).

 • Kas osaleda saab ka mitte-kuutasu põhiselt ehk maksetähtajaga arve alusel?

  Tavapäraselt toimub Juhtimiskiirendis tasumine automatiseeritult makseplatvormi Stripe vahendusel, mille korral toimub tasumine automaatselt krediitkaardilt (või CVV numbriga deebetkaardilt) ettemaksuna. Kuutasu põhise paketi puhul läheb kaardilt maha makse igakuiselt, aastapõhise paketi puhul üks kord aastas ettemaksuna järgmise perioodi eest.

  Kuna aga suurem osa meie klientidest on ettevõtted, soovime olla paindlikud ja pakume suurematele gruppidele 6 kuu või 12 kuu pakettide korral ka arveldamist ettemaksuarve või maksetähtajaga arve alusel. Selleks kirjuta palun kaido@motivaator.ee.

 • Kas liituda saab ka ettevõttena ja väljastate arved?

  Jah, saad liituda nii eraisiku kui ettevõttena ning väljastame arved vastavalt kas kuupõhiselt või aastapõhiselt.

  NB! Kuna Juhtimiskiirendiga liitumine toimub krediitkaardi alusel automaatseid makseid pakkuva Stripe'i kaudu (va juhul, kui on eraldi kokku lepitud arveldamine ettemaksu arve alusel (võimalik 6 kuu või 12 kuu paketiga)), ei küsita liitumisel ettevõtte andmeid, kellele arve hiljem väljastatakse. Seetõttu toimub ettevõtte andmete (nimi, aadress) sisestamine esimese kuumakse/aastamakse arve saabumisel, mille kohta on ka vastav viide ning juhend saabuvas kirjas olemas.

  Ettevõtte andmete lisamine arvetele (ühekordne tegevus esimese kirja saabumisel):

  1) Arve saabub PDF kujul e-kirja teel, milles on ka vastav link ettevõtte andmete sisestamiseks;

  2) Lingile vajutades avaneb arve eraldi aknas, mille kõrval on valik “Edit billing details”;

  3) Vajutades “Edit billing details” avaneb vaade, kus saad sisestada (või ka muuta) arve saaja andmeid. Seal pole eraldi ettevõtte nime välja, mistõttu tuleb ettevõtte nimi sisestada "esimesele väljale" ja ettevõtte aadress “aadressiväljale”.

  NB! Oluline on, et isegi, kui arve saaja on käibemaksukohuslane, tuleb alumine TAX ID väli tühjaks jätta, sest muidu ei salvestu ülejäänud andmed õigesti (arve maksja käibemaksukohuslase number ei ole arvel ka nii oluline (arvel on olemas arvet väljastava ettevõtte käibemaksukohuslase number, mis seadusega nõutud)).

 • Kas liituda saab ühe korraga ka terve grupp inimesi samast ettevõttest?

  Jah, Juhtimiskiirendi on väga hea võimalus sama ettevõtte juhtidel koos õppida, kogemusi jagada ning seeläbi organisatsiooni juhtimiskultuuri positiivses suunas kujundada.

  Kui samast ettevõttest soovib liituda grupp juhte, siis tavaliselt on mugavam arveldada ettemaksu arve alusel, mitte kuutasupõhiselt Stripe keskkonas. Selleks palume ühendust võtta, et arveldamise tehnilised üksikasjad läbi rääkida.

 • Kas käibemaksu saab tagasi?

  Jah, pärast igat makset (kuupõhine või aastapõhine) saabub sulle e-kirjaga arve, kus on vastavalt seadusele välja toodud ka käibemaks.

 • Kas saan liituda ka ilma käibemaksuta (eraisikuna)?

  Kuna Juhtimiskiirendi maksesüsteem on Stripe'i kaudu automatiseeritud, siis kahjuks kuupõhiselt tasudes ilma käibemaksuta tasuda ei saa.

  Küll aga saame pakkuda arveldamist ilma käibemaksuta juhul, kui liitud 6 kuuks ja 12 kuuks ettemaksu alusel. Sellisel juhul väljastame ettemaksuarve ettevõtte alt, mis ei ole käibemaksukohuslane.

 • Kuidas käib telefonis osalemine?

  Telefonis koolituste vaatamine toimub Thinkific rakenduse abil, mille saad alla laadida siit: iPhone ja Android. Pärast rakenduse laadimist ja avamist sisesta otsingusse “Juhtimiskiirendi”, kust leiadki ligipääsu koolitustele.

 • Kas pean liikmena kõigest osa võtma ja palju suhtlema?

  Juhtimiskiirendi sobib hästi nii introvertidele kui ekstravertidele. Sa saad ise valida, kas ja kui palju teiste liikmetega suhtled, või ei suhtle üldse. 

  Juhtimiskiirendi on 100% aeg sinule endale! Videokoolitusi (juba varem toimunud) vaadates ei puutu sa üldse teiste inimestega kokku.

  Otse veebiseminaride osalemise puhul võid olla ka täiesti passiivne kuulaja ning sa ei pea kellegagi suhtlema, kui sa seda ei soovi. Samuti ei pea sa kommenteerima, kaasa rääkima või arvamust avaldama, kui sa seda ei soovi.

  Samuti saad "passiivse" osalejana osa võtta “Juhtide innovatsiooni töötubadest”. NB! Sellisel juhul paluksin siiski, et seda mulle ette teada annaksid, kuna oma olemuselt on töötoad siiski interaktiivsed ning orienteeritud ka juhtide omavahelisele kogemuste jagamisele. 

   

 • Kas koolitustel osalemise kohta tunnistuse ka saab?

  Jah, soovi korral väljastame tunnistuse. Kuna Thinkific võimaldab jälgida koolituste läbimise progressi, saame väljastada osalejatele ka tunnistused.